Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

BAOHAUSE архітектура котеджного містечка
Опис
  •  
  •  

BAOHAUSE архітектура котеджного містечка

Котеджне містечко

Багатоквартирні новобудови спрямовуються вгору, немов піднімаючи своїх мешканців над столичним гаміром. Безліч людей прагне сюди, до швидкісних ліфтів та панорамних вікон. Але іноді в цьому рукотворному середовищі зі скла і бетону стає незатишно і хтось шукає можливість сховатися від шаленого ритму Міста, не пориваючи з ним зв’язку.

Котеджне містечко − це ексклюзивна можливість поєднувати високий темп столичного життя з відокремленим відпочинком, не залишаючи меж Києва. Найважливішою його перевагою є розташування − район Осокорки, і наявність виходу до води − каналу Дніпра. Навіть маленький острівець живої природи здатний гармонізувати високотехнологічність середовища проживання міського жителя.

Сучасна архітектура

Сучасний архітектурний комплекс розташовуватиметься на площі в 4 га. Тут будуть зведені 44 будівлі: власне самі будинки і всі інфраструктурні елементи, покликані забезпечити комфортне проживання в містечку всіх його мешканців. Архітектурною концепцією передбачені кілька варіантів будинків: котедж, дюплекс, таунхаус, багатоквартирний будинок і клубний будинок.

Концепція котеджного містечка ґрунтується на найвищих стандартах безпеки та екологічності. А функціональність і стилістика відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів.

Інші проекти