Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

CAMINETTI SHOP дизайн екстер’єру магазину
Опис
  •  
  •  

CAMINETTI SHOP дизайн екстер’єру магазину

Місцезнаходження: с. Мархалівка
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 120 кв.м.


Дизайн магазину: ідеї і завдання

Від клієнта ми отримали завдання − розробити проект магазину та реалізувати його в максимально стислі терміни – 1,5 − 2 місяці. Тематика магазину − продаж твердопаливних котлів, камінів, плит і пеллет італійського виробництва. Проект складався з архітектурної, конструктивної, інженерної частин і дизайну інтер’єру.

Концепт дизайну магазину

За основу був обраний стиль кращих італійських магазинів з продажу цієї продукції. Концепцією були передбачені скляні вітражі 15 метрів у довжину і використання матеріалів для швидкого зведення конструкції (СІП і сандвіч-панелі). Скляні вітражі спрямовані у бік траси, аби експозиція всередині магазину була доступна для огляду.

Приміщення магазину витягнутої форми і являє собою галерею 25 метрів у довжину і 5 метрів у ширину. Приглушені пастельні кольори інтер’єру і спрямоване освітлення акцентують увагу відвідувачів на продукції.

Зонування магазину

Салон розділений на торговельний зал і ресепшн. У цих зонах, знаходяться два основних акценти. Перший – це оригінальна шафа, що нагадує забарвлення італійського прапора, розміщена на ресепшені. Другий – вбудований камін з декоративним стосом, розташований навпроти шафи.

Один демонстраційний котел задіяний для опалення магазину. Таке дизайнерське рішення дуже практичне, оскільки це «живий» приклад для ефективних продажів устаткування. Концепція і дизайн інтер’єру магазину повністю виправдали очікування замовника.


    Схожі проекти:

    Інші проекти