Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дім рибалки архітектурний проект
Опис
  •  
  •  

Дім рибалки архітектурний проект

Місцезнаходження: передмістя Києва
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 100 кв.м.


ПРОЕКТ БУДИНКУ У ОЗЕРА В СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Для жителя сучасного мегаполісу іноді просто життєво необхідний повноцінний відпочинок за містом. Якщо ви шукаєте можливість провести вихідні або відпустку подалі від столичної метушні, подумайте про будівництво власного заміського будинку. А ми обов’язково допоможемо вам у його проектуванні та будівництві.

Комфортні умови для відпочинку на природі можна втілити в будь-яких масштабах і стилістиці. Наприклад, архітектурний проект «Дім рибалки» ми створювали для нашого клієнта − великого поціновувача риболовлі. Усе в цьому невеликому будиночку біля озера організовано так, аби зробити перебування господаря і його друзів максимально зручним.

На невеликій ділянці розташований одноповерховий будинок площею 100 кв.м. і простора альтанка. Обидві споруди витримані в єдиній сучасній стилістиці. Основні будівельні матеріали: бетон та цегла. Цей суворий ансамбль врівноважує багата фактура та чудові відтінки натурального дерева в оформленні екстер’єру будівлі.

Родзинка проекту − це сама форма будинку. Незвичайний дах і пальовий фундамент роблять конструкцію невагомою. Панорамні вікна прикрашають фасад, наповнюють приміщення світлом і з’єднують внутрішній простір будинку з природою. Прекрасна крита тераса, на якій можна розташувати повноцінний обідній стіл і м’які меблі, дозволяє насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі.

Доповнює дизайн будинку простора альтанка, обладнана каміном, мангалом і зручними меблями. У ній можна прекрасно проводити час незалежно від погоди.

Інші проекти