Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

EXTERIOR OFFROAD&DRIFT архітектура сто
Опис
  •  
  •  

EXTERIOR OFFROAD&DRIFT архітектура сто

Місцезнаходження: с. Копилів
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 260 кв.м.


 

Архітектура СТО

Це, напевно, наш найсміливіший архітектурний проект. Наш хороший друг Сергій Биков звернувся до нас з приводу будівництва майстерні для автомобілів. У нього було місце в гаражному кооперативі, і він хотів обладнати з декількох гаражів майстерню. Оглянувши територію, ми дійшли висновку, що це не найкраще місце для СТО: людей мало, локація не найкраща, до того ж, каналізацію з водопроводом не провести. Тоді наш друг згадав, що у нього також є невелика ділянка уздовж житомирської траси. По приїзді стало відразу зрозуміло − це майбутнє місце для майстерні. Умови для архітектурного проекту СТО відповідали всім параметрам.

Екстер’єр СТО − нестандартна архітектура

Студія Design Evolution почала працювати над екстер’єром. При в’їзді на територію комплексу розміщена стела з металу, стилізованого іржею з величезним рудим биком і написом OFFROAD & DRIFT. Рудий бик і напис OFFROAD & DRIFT − це логотип компанії, який гармонійно вписується в концепцію екстер’єру і характеризує основний напрямок діяльності СТО.

Головна фішка проекту − це використання металевих контейнерів під час проектування екстер’єру комплексу. Перша будівля − майстерня з кімнатами очікування і кабінетом керівника, які оформлені у вигляді яскравих помаранчевих контейнерів. Друга будівля − офіс і склад, зроблені з контейнерів графітового кольору. Екстер’єр будівлі − каркас із залізобетонних і двотаврових балок, який стоїть на пальово-стрічковому фундаменті.

Основним завданням, при проектуванні архітектури комплексу, були яскравий зовнішній вигляд, висока швидкість зведення будівлі і невеликий бюджет.

Для архітектурної споруди використані звичні матеріали: цегла, профнастил, ОСБ, фанера, бетон, металоконструкції. Цегла та бетон − основа конструкції, а профнастил графітового кольору − стилізує стіни під поверхню контейнерів.

OFFROAD & DRIFT − нестандартний зовнішній вигляд з крутим дизайном. Здоровенні джипи, гарчання потужних двигунів, високий кліренс і жорсткий почіп − ось uk/interer/interior-off-roaddrift-dizajn-proekt-interera-sto/атмосфера майбутнього СТО.

Переглянути інтер’єр СТО.

Інші проекти