Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Instone дизайн заміського будинку
Опис
  •  
  •  

Instone дизайн заміського будинку

Місцезнаходження: передмістя Києва
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 352 кв.м.


Концепція дизайн-проекту

Розробка проекту заміської резиденції − це завжди велика відповідальність і цілий комплекс завдань, які Замовник ставить перед фахівцями дизайн-студії. Наш новий об’єкт − заміський будинок з шикарною прилеглою територією − не просто приватне домоволодіння, це втілення сподівань клієнта про будинок мрії. Тим складніше і цікавіше було працювати над характером житла, шукати ідею, яка об’єднала б очікування всіх членів сім’ї.

Екстер’єр будинку від дизайн-студії

Спосіб життя родини Замовника, інтереси і естетичні уподобання якнайкраще втілені у стриманій сучасній стилістиці. Кожна деталь загального архітектурного ансамблю підпорядкована гармонії кольору та геометричних форм. Цією симетрією заданий тон зовнішнього оформлення головної та прилеглих будівель. Личкування фасадів дому виконане в комбінованій техніці з використанням світлого кольору лицьової цегли, плитки та натурального каменю. Функціональною прикрасою головної споруди стали колони.

Лаконічний ландшафтний дизайн ділянки лише підкерслює красу навколишньої природи. Він гранично стриманий: кілька хвойних і листяних дерев, акуратні зелені газони, прикрашені лаконічними ліхтарями вуличного освітлення. Колони біля вхідної групи і на терасі обвивають гілки витких рослин.

Розроблений нами дизайн будинку повністю відповідає вимогам Замовника. У ньому є характер, але немає пафосу, він естетичний − але без надмірностей, а щонайважливіше − тут втілена ідея про родинні затишок і щастя.

Інші проекти