Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Оasis архітектура заміського будинку
Опис
  •  
  •  

Оasis архітектура заміського будинку

Місце розташування: передмістя Києва
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 350 кв.м.


 

Сучасна архітектура будинку

Архітектура будинку в постмодерні спроектована для нашого постійного клієнта. Знаючи переваги і любов замовника до інновацій, ми зробили акцент на сучасність. Концепція цього проекту заснована на сучасних архітектурних рішеннях із використанням високоточної техніки.

Архітектурний проект будинку в передмісті Києва

Важлива складова архітектурного проекту, крім трендових технологій і сучасного вигляду будинку − це логічне планування і облаштування території. Для затишного проживання всіх членів родини, ми розбили присадибну ділянку на різні зони. На прилеглій території організували зону відпочинку − альтанку з комфортабельними меблями та барбекю. Активна життєва позиція клієнта, мотивувала нас додати в проект відкритий басейн, який розмістився на терасі головної архітектурної споруди. Таке розташування басейну − на внутрішньому дворі, біля входу в будинок − це практичне рішення, з огляду на вартість і зручність обслуговування устаткування. Біля будинку спроектували дерев’яний навіс під автомобілі.

Архітектура заміського будинку

У розробці архітектурного проекту заміського будинку, ми врахували всі побажання замовника і його естетичні вподобання. Найважливіший результат нашої роботи – це довіра клієнтів, які дарують нам можливість втілювати в життя їх мрії та реалізовувати цікаві проекти!

Інші проекти