Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дизайн-проект однокімнатної квартири

Дизайн-проект однокімнатної квартири

Питання правильної організації простору маленької квартири

дуже актуальне сьогодні. Для багатьох молодих людей це перше власне житло, яке, не дивлячись на габарити, має бути комфортабельним та затишним. У новому дизайн-проекті квартири для молодої дівчини ми створили інтер’єр, який повністю відповідає всім вимогам клієнтки.

Планування простору

Приміщення було розділено на дві самостійні зони: приватну і гостьову. Затишна спальня була збільшена за рахунок приєднання балкона. Завдяки цьому також було вирішено питання робочої зони − її ми розмістили в ніші у кутку кімнати..

У створенні відкритої кухні-вітальні ми використовували оптимальний для невеликих площ прийом розташування функціональних зон. У максимально компактній кухні акцент зроблений на вивірену ергономічність. Обідня зона представлена барною стійкою, яка відокремлює робочу зону від решти кімнати, де розташована зона відпочинку.

У передпокої ми облаштувала містка гардеробну і пральню. Ванна кімната також була збільшена, що дозволило зберегти симетрію простору коридору.

Оформлення простору

Інтер’єр невеликої квартири оформлений в сучасній стилістиці. Її головний принцип − максимум функціональності та мінімум декору.

Непомітну кухню прикрасили оригінальний фартух і витяжка в стилі хай-тек. Гармонійне сполучення фасадів ексклюзивних корпусних меблів з іншими елементами дерев’яної обробки, об’єднує простір в єдину композицію. Лаконічно оформлено і зону вітальні. Меблювання представлене кріслом, журнальними столиками і комфортним кутовим диваном.

Нейтральна кольорова палітра інтер’єру покликана розширити межі приміщень. Світлі стіни й біла стеля з глянсовою фактурою відбивають сонячне світло. Точкові світильники і світлодіодне підсвічування наповнюють кімнату розсіяним м’яким світлом. Глибину інтер’єру надають кілька контрастних штрихів: чорна скляна стіна вбиральні, навісна шафа й полиця у кухні-вітальні та акцентна стіна в спальні.

Завершують образ квартири кілька лаконічних деталей: декоративні панно, дизайнерські світильники і кавові столики.