Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Проект «Дім рибалки»

Проект «Дім рибалки»

Будинок рибалки – це одноповерховий будиночок площею 100 кв. м.

Коли мова йде про зведення приватного будинку для відпочинку на природі, то на розробці архітектурного і дизайн-проектів не варто економити. Грамотно розроблений образ майбутнього житла, його екстер’єр та інтер’єр, ландшафтний дизайн та візуалізації об’єктів, виконані професіоналами, гарантують впевненість у результаті запланованого будівництва.

Екстер’єр приватного будинку

Оформлення зовнішнього вигляду житла демонструє не тільки статус і смак його власника, а й філософію життя, цінності, звички. Стримана та лаконічна сучасність або консервативна класика цілком доречні. Головне, щоб в лініях декоративного оздоблення фасаду і колірному рішенні дизайну будинку не було дисонансу з навколишнім середовищем.

Скляний фасад вітальні – родзинка всіх проектів, що мають прекрасні видові характеристики. Він може бути по-різному оформлений і мати різні механізми відкривання дверей. Особливу увагу варто звернути на характеристики використовуваного скла. Посилені склопакети з загартованим склом і покриттям, що відбиває світло, здатні багаторазово посилити енергоефективність будівлі.

Зони відпочинку

Природні кольори, натуральні матеріали або їх імітації заспокоюють і розслаблюють, налаштовують на відпочинок і споглядання природи безпосередньо поза стінами приміщення. Тому дуже важливо продумати облаштування терас і садових альтанок. Просторий дерев’яний поміст і великий навіс над ним – універсальне рішення для тераси.

Послуги дизайнера інтер’єру обов’язково включають оформлення усіх елементів на присадибній ділянці. Наприклад альтанка, обладнана піччю-барбекю або мангалом і зручними садовими меблями, стане улюбленим місцем відпочинку господарів і гостей будинку.