Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Що таке декоративна штукатурка?

Що таке декоративна штукатурка?

Декоративна штукатурка для ванної кімнати

Кахельні стіни у ванній кімнаті – це радше данина віковим традиціям, ніж необхідність. Сьогодні ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує безліч новацій, які дозволять вам створити унікальний і практичний інтер’єр. Якщо питання вибору оздоблення стін у ванній для вас актуальне, то зверніть увагу на декоративну штукатурку. Спеціально розроблений склад дозволяє застосовувати його і в приміщеннях з підвищеною вологістю. А найбагатша колірна палітра і безліч оригінальних методів обробки здатні перетворити будь-яку ванну кімнату на справжній шедевр.

Декоративна вологостійка штукатурка

У виборі матеріалів оздоблення для ванної або душової кімнат принципове значення має вологість і температура в приміщеннях. Особливих властивостей декоративній штукатурці надають спеціальні полімерні сполуки, що входять до його складу. Саме вони формують надійний захисний шар, завдяки якому декорована поверхня залишається стійкою до постійного впливу вологи.
У чорновому оздобленні найбільш актуальні суміші, для санування поверхонь. Вони є обов’язковою основою для нанесення декоративного шару. Їх інноваційний склад і властивості не вимагають додаткової гідроізоляції. Для фінішного оздоблення використовують сухі суміші або вже готові до нанесення склади з додаванням різних пігментів і елементів, що імітують натуральні матеріали.
Переваги вологостійкої штукатурки:
– простота в нанесенні і подальшій експлуатації;
– екологічність і довговічність;
– високі естетичні якості.
Штукатурка для ванної кімнати: який метод оздоблення обрати
Усе розмаїття декоративної штукатурки дозволяє створити або рівну, або фактурну поверхню.
Ефекту рівності, імітації натурального каменю можна домогтися з використанням надзвичайно популярного венеціанського штукатурки з багатою колірною гамою і глянсовою фактурою. Рельєф на стінах створюється за допомогою структурної штукатурки. Але саме ця особливість робить його менш придатним для ванної через осідання вологи.
Декоративна штукатурка у ванній кімнаті – це прекрасна альтернатива кахельній плитці. Це екологічно чисте і довговічне покриття. Різноманітність його фактур і кольорів допоможе створити унікальний інтер’єр.