Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дизайн інтер’єру устричної “MOSS”

Дизайн інтер’єру устричної “MOSS”

Новий формат кафе у дизайн-проекті устричної MOSS

У дизайн-проекті устричної уособлений європейський погляд на те, яким може бути затишне кафе. Тут прекрасна кухня і нетривіальний інтер’єр, об’єднані загальною концепцією, створюють унікальне місце зі змістом, якого не знайти у великих ресторанах столиці.

Устрична MOSS разюче відрізняється від столичних закладів подібного формату. Розкоші і масштабам тут протиставлені камерність і витонченість. У меню лише одна головна страва – устриці і багатий вибір вин до них. Ідея створення закладу почерпнута Замовником із подорожі Італією. Саме тому інтер’єр ресторану зачаровує ледь відчутною середземноморської легкістю. А літній майданчик швидше нагадує кафе на набережній, ніж на жвавій київській вулиці.

У невеликому залі з трьома столиками і елегантною барною стійкою відвідувачам не буде не зручно, завдяки високим стелям. Ідеально підібрана колірна палітра розширює межі простору. А продуманий ансамбль з дизайнерських світильників створює атмосферу відокремленості, формуючи при цьому достатню освітленість столиків.

Екстер’єр та інтер’єр закладу створювався з образів і асоціацій. У якості декоративного оздоблення використаний стабілізований натуральний мох. Фасад декорований в унікальній техніці натуральної іржі. Стіни залу виконані зі світлого декоративного тиньку, а вхідна група зонована за допомогою гіпсового цегли. Яскравою плямою на тлі стриманої колірної палітри виступають дизайнерські стільці й дивани.

Дизайн ресторану і його концепція – це свого роду ексклюзив для столиці. Тут панує витончений смак, лаконізм і демократичність, а кожна деталь зосереджує гостя на смаку молюска і вина.