Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дизайн-проект дитячої кімнати

Дизайн-проект дитячої кімнати

Розробка дизайн-проекту дитячої кімнати для багатьох батьків стає каменем спотикання. Але основна складність полягає не в тому, як максимально ергономічно розташувати на невеликій площі зони відпочинку, ігор, навчання і при цьому витримати єдину концепцію.

Інтер’єр дитячої: популярні рішення

Батькам доведеться вирішити непросте завдання – витримати гармонію між бажаннями дитини і власними уявленнями про красу і функціональність. Благо, сучасні дизайнери і архітектори пропонують безліч нетривіальних планувальних і дизайнерських рішень. Виробники оздоблювальних матеріалів і меблів вирішують непрості питання функціональності, екологічності та безпеки простору.

Пропонуємо вам ознайомитися з останніми трендами оформлення дитячих кімнат.

У центрі уваги – колір інтер’єру! Дитині має бути комфортно у власній кімнаті, а тому слід уникати яскравих контрастів, які сприяють перевтомі. Досить підібрати спокійний фон. Пастельний колір стін доречно доповнити кількома яскравими акцентами. Ви можете зробити в кімнаті акцентну стіну з яскравим принтом, або прикрасити її стіновими панелями контрастного кольору.

Підбираючи меблі для дитячої кімнати, необхідно визначитися з кількістью функціональних зон, а після цього – з комплектацією. В першу чергу піклуйтесь облаштуванням зони відпочинку з комфортним спальним місцем. Необхідно передбачити достатню кількість систем зберігання. Обов’язково продумати  комфортне робоче місце для старших дітей і для творчості малюків.

Будь-яка дитяча кімната цікава своїми деталями, які відображають настрої і захоплення її господаря. Це можуть бути шпалери з улюбленими мультяшними героями, місце для колекцій і багато іншого. І якщо вибором інтер’єру для немовляти стурбовані батьки, то оформляти кімнату 5-річного малюка ви повинні спільно.

Послуги дизайнера інтер’єру

Якщо ви вже визначилися зі стилем, меблями і декором дитячої кімнати, то не зайвими будуть послуги дизайнера інтер’єру з розробки плану приміщення. Особливо з огляду на те, що в більшості квартир старої забудови планування залишає бажати кращого, а кожному з батьків хочеться зробити кімнату дитини максимально зручною і просторою.

Замовляючи проект дитячої кімнати в дизайн-студії, ви викладаєте дизайнеру всі свої побажання, він же враховує:

– особисті інтереси і вік дитини;

– ергономічність і функціональність всіх складових інтер’єру, їх екологічність і безпечність;

– простоту експлуатації і прибирання приміщення.

Після опрацювання планів електрики, розміщення меблів та ін., оформлення ескізів та 3D-візуалізації, дизайнер представить вам остаточний проект.