Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дизайн-проект для невеликої квартири

Дизайн-проект для невеликої квартири

Чи варто замовляти дизайн-проект? Цим питанням задаються власники малогабаритного житла. Площа невелика, а значить можна самостійно вирішити питання зі стилем і яскравим декором. Але всі питання оформлення повинні вирішуватися тільки після грамотного планування простору.

Дизайн-проект для малогабаритної квартири-студії

Якщо Ви плануєте адаптувати малогабаритну квартиру під власні потреби і тим більше, якщо в маленькій квартирі доведеться жити декільком членам сім’ї, без продуманого до найдрібніших деталей дизайн-проекту не обійтися. В першу чергу тому, що тільки з його допомогою можна грамотно спланувати простір, позначити всі функціональні зони, розташувати меблі і багато іншого.

Розробка плану гарантує те, що згодом в кімнатах не буде тісно, ​​незручності не будуть заважати роботі і відпочинку домочадців.

Планування за типом open-space – не панацея для «малогабариток», але вона здатна вирішити безліч проблем. Демонтувавши стіну між кухнею і кімнатою, ви отримаєте більш простору студію – вітальню, зону відпочинку і кухню. Тут також можна організувати робоче місце.

Якщо відкритий простір для вас неприйнятно, використовуйте скляні, тоновані або матові, перегородки. Вони формують відчуття відособленості і закритості приміщення, при загальній легкості і компактності. Весь секрет оформлення маленької площі в грамотному зонуванні і вдалій компоновці квітів.

Послуги дизайнера інтер’єру

Як правило, замовники звертаються за послугами дизайнера інтер’єру з двома типами проблем. Одним необхідно грамотно спланувати порожній простір в новобудові. Іншим – змінити непридатну з якихось причин початкову планування квартири. Обидві проблеми в корені своєму мають дефіцит площі, на якій необхідно організувати зони для повноцінного відпочинку, роботи та ін. На що звернути увагу, якщо ви плануєте звернутися за допомогою до професійного дизайнера?

Якщо дизайнер наполегливо рекомендує вам віддати перевагу скандинавському, мінімалістичному або лофт-інтер’єру, не відмовляйтеся. Це розумний компроміс, коли кожен сантиметр площі на рахунку. Багатофункціональні системи зберігання і вбудовані гардеробні з успіхом замінювати громіздкі платтяні шафи. Колірна гамма білого, сірого або пастельних кольорів візуально збільшить кімнати. Уникнути нудьги і монотонності дозволять яскраві акценти у вигляді текстилю та декору.

Чи не банальний інтер’єр можна створити, не використовуючи дорогої обробки або ексклюзивних дизайнерських фішок. Професіоналізм дизайнера і ваша фантазія здатні ефективно перетворити навіть найменшу квартиру.