Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Building Evolution на MyHouseIdea

Building Evolution на MyHouseIdea

Дизайн-проект офісу Building Evolution на порталі MyHouseIdea.

Дизайн офісу – це візитівка будь-якої організації, її фірмовий стиль і зразок професійної компетенції. Актуальність цього твердження зростає, коли мова заходить про оформлення робочого простору інженерно-будівельної компанії.

Open Space і творчий процес

Продумана організація робочого простору – це майже мистецтво. Площа офісу Building Evolution організована за принципом open space. Відділи зоновані за допомогою унікального дизайну, авторського декору й оформлення. Але у всьому цьому різноманітті простежується чітка система і єдність корпоративного стилю.

Поєднання матеріалів

Різноманітність оздоблювальних матеріалів і варіанти їх комбінування роблять кожне приміщення унікальним. Наприклад, ефектний ансамбль рецепції створюють мармурова стійка, об’ємний логотип на кам’яній плиті та величезний штрих-код «made in Ukraine», вирізаний на бетонній стіні. Ця брутальність врівноважується шкіряними меблями лаконічного дизайну.

Навмисна урбаністічність бетону й цегли органічно поєднується з мармуром, деревом і натуральною шкірою. Живі рослини у вигляді огорож виступають яскравими колірними акцентами в інтер’єрі приміщень.

У реалізації проекту використовувалися стилістичні напрямки від класики до лофту, унікальні технічні рішення і авторський декор. Дизайн інтер’єру офісу Building Evolution – це втілення креативу.

Детально про проект на сторінці – Офис Building Evolution.