38 (068) 888 18 30

Екодім «Гніздо крука»

Екодім «Гніздо крука»

Екодім «Гніздо крука» від Mt. Lincoln Construction

Напевно, саме таким повинен бути ідеальний дизайн будинку, зведеного в самому серці американського гірськолижного туризму – курорті Sugar Bowl в штаті Каліфорнія. Екодім «Crown’s Nest» сяє всіма своїми численними вікнами біля підніжжя однойменного піку.

Цей приватний будинок являє собою спільний проект, розроблений дизайн-студією Mt. Lincoln Construction і втілений бюро BCV Architects. Приголомшлива природа – гірські схили і лісові масиви – надихнули архітекторів і дизайнерів на створення унікальної будівлі, яка не загублене в навколишній природі, а велично виділяється на її тлі. При площі будівлі в 520 кв.м. і досить великій висоті (три поверхи) його зведення було дуже обережним. Для Замовника пріоритетним було максимальне збереження природного ландшафту і флори ділянки.

Конструктивні особливості даху будівлі створюють ілюзію розширює вгору силуету міфічного птаха. Цей оптичний обман можливий завдяки тому, що обидва фасади будівлі висунуті вперед з бетонної цокольної основи. Завершує композицію похилий дах, що нависає над стінами.

У зовнішній обробці акцент зроблений на протиставлення натурального і штучного, бетону і дерева. Ця ідея не знаходить свого продовження в інтер’єрі будинку. Тут краса фактури і багатство відтінків натурального дерева заперечує сусідство з синтетичними матеріалами. Виняток становлять лише акцентні стіни в кухні, ванній і сауні.

Скління фасадів, орієнтованих за схилами пагорба, різне. Але кожна кімната в будинку має велике вікно і власний вихід на терасу. Загальне стилістичне рішення дизайну інтер’єру типове для маєтків такого формату – вивірений баланс традиційного і сучасного.