Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Екодім «Гніздо крука»

Екодім «Гніздо крука»

Екодім «Гніздо крука» від Mt. Lincoln Construction

Напевно, саме таким повинен бути ідеальний дизайн будинку, зведеного в самому серці американського гірськолижного туризму – курорті Sugar Bowl в штаті Каліфорнія. Екодім «Crown’s Nest» сяє всіма своїми численними вікнами біля підніжжя однойменного піку.

Цей приватний будинок являє собою спільний проект, розроблений дизайн-студією Mt. Lincoln Construction і втілений бюро BCV Architects. Приголомшлива природа – гірські схили і лісові масиви – надихнули архітекторів і дизайнерів на створення унікальної будівлі, яка не загублене в навколишній природі, а велично виділяється на її тлі. При площі будівлі в 520 кв.м. і досить великій висоті (три поверхи) його зведення було дуже обережним. Для Замовника пріоритетним було максимальне збереження природного ландшафту і флори ділянки.

Конструктивні особливості даху будівлі створюють ілюзію розширює вгору силуету міфічного птаха. Цей оптичний обман можливий завдяки тому, що обидва фасади будівлі висунуті вперед з бетонної цокольної основи. Завершує композицію похилий дах, що нависає над стінами.

У зовнішній обробці акцент зроблений на протиставлення натурального і штучного, бетону і дерева. Ця ідея не знаходить свого продовження в інтер’єрі будинку. Тут краса фактури і багатство відтінків натурального дерева заперечує сусідство з синтетичними матеріалами. Виняток становлять лише акцентні стіни в кухні, ванній і сауні.

Скління фасадів, орієнтованих за схилами пагорба, різне. Але кожна кімната в будинку має велике вікно і власний вихід на терасу. Загальне стилістичне рішення дизайну інтер’єру типове для маєтків такого формату – вивірений баланс традиційного і сучасного.