Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Інтер’єр дитячої кімнати

Інтер’єр дитячої кімнати

Яким має бути інтер’єр дитячої кімнати?

Дитяча кімната − це абсолютно особливий світ! Безумовно, в оформленні дитячої можна обмежитися стандартними рішеннями, але краще прислухайтеся до своєї дитини. Дайте пофантазувати маленькому господареві кімнати і тоді її інтер’єр гарантовано стане унікальним і улюбленим.

У новому проекті нам лише залишалося втілити неймовірні дитячі задуми в реальність. Для кімнати обрана улюблена тематика її господаря − гоночні автомобілі. Яскраві кольори (зелений, насичений сірий і червоний) роблять інтер’єр динамічним і зонують простір. Кожна зона кімнати розташована максимально ергономічно.

Простір для активних ігор укомплектовано елементами з натурального дерева: скалодромом і гімнастичним куточком. Для безпеки малюка передбачені спеціальні мати і м’які крісла, що легко трансформуються. Тут же розташований стелаж для колекції літаків.

Робочий куточок і зона сну укомплектовані тематичними меблями. Практично вирішена проблема живопису на шпалерах. Тепер малювати можна на стіні зі спеціальним покриттям! У цій яскравій, комфортній та безпечній кімнаті точно не буде нудно!