Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Як замовити дизайн-інтер’єру?

Як замовити дизайн-інтер’єру?

Що входить в грамотний дизайн-проект?

Ремонт знаменує собою важливий етап – початок життя в новому, адаптованому під власні потреби, Будинку мрії.

Коли необхідна допомога професіоналів?

Саме так, оптимістично і життєстверджуюче, потрібно міркувати про ремонт. Це певною мірою хаос, але при вмілому управлінні він здатний дати імпульс позитивних змін в усьому житті. Що ж робити, якщо самостійно втілити прекрасні ідеї не вистачає кваліфікації? Правильним рішенням буде звернутися за допомогою до професіоналів, які розроблять індивідуальний дизайн-проект.

Ви володієте бездоганним почуттям стилю і смаком. У вашій уяві існує закінчений образ майбутнього інтер’єру, де продумані найдрібніші деталі декору. Але ось яким оптимальним чином, з точки зору ергономіки і безпеки, повинні бути розташовані в відремонтованому приміщенні розетки і вимикачі, ви не знаєте. І це вірно. Саме такі завдання покликані вирішувати дизайнери при розробці дизайн-проектів інтер’єрів.

Що входить в грамотний дизайн-проект?

Дизайн-проект – це повний комплект проектної документації, що включає креслення, плани, схеми, відомості, специфікації і візуалізації приміщень. Це покрокові інструкції для будівельних і ремонтних бригад, які будуть працювати на об’єкті. Якщо простіше, то наявність цього документа, не дозволить покласти плитку «як-то так» або помістити розетки «де зручніше» на думку електрика. В результаті будівельники та декоратори мають чітке уявлення про концепцію інтер’єру і буквальні інструкції по її реалізації, а замовник – впевненість і гарантію не даремно витрачених коштів.

Контроль якості

Співпраця з професіоналами дизайнерського цеху безпечно для клієнта. Наявність портфоліо реалізованих проектів, підтверджена кваліфікація фахівців, відгуки реальних клієнтів мінімізують ризики невідповідності між ідеєю і її втіленням.