Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Проект «Дипломат Хол» на MyHouseIdea

Проект «Дипломат Хол» на MyHouseIdea

Дизайн інтер’єру столичних апартаментів «Дипломат Хол» – проект студії Design Evolution, який був відзначений інтернет виданням MyHouseIdea. Це втілений стиль і відчуття смаку Замовника, жодних півтонів і невизначеності.

Головна перевага об’єкта – це його площа та чудова видова тераса. Після перепланування житлова площа збільшилася й набула нових рис. Увесь простір апартаментів об’єднано в блоки. Перший – простора вітальня, що з’явилася після реконструкції частини тераси. Тут організовано три зони: кухня, їдальня і лаунж-зона. Решта площі квартири – це два окремі блоки зі спалень і ванних кімнат.

Дизайн-проект вирішено в поєднанні чорного і білого кольорів. На цьому тлі яскраво виглядає зелень живих настінних панно в спальні, ванній і на терасі. Відтінки натурального дерева і шкіри, з яких виконані обідня група, меблі в лаунж-зоні та винна шафа, врівноважують колірну палітру.

Білий колір, величезні вікна, високі стелі, все це створює затишну атмосферу. Простір самодостатній і не потребує додаткових прикрас. Декор мінімальний. Дизайнерські меблі та сантехніка, люстри та світильники прикрашають кімнати. Дизайнери інтер’єру лаконічно вирішили проблему гармонізації класичних елементів інтер’єру з ультрасучасним устаткуванням: фасади корпусних меблів і техніки глянцево білі або чорні буквально непомітні на загальному тлі.

У цілому інтер’єр вийшов стилістично витриманим, щонайважливіше – індивідуальним.

Подробиці пректу на сторінці – проект Дипломат Хол