Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Eco Apartament на MyHouseIdea

Eco Apartament на MyHouseIdea

Eco Apartament на MyHouseIdea Натуральність як тренд

У метушні міського життя усе більш цінними стають такі характеристики житлового простору як комфорт і затишок, функціональне втілення яких в інтер’єрі квартири пов’язане з такими важливими аспектами, як натуральність і екологічність матеріалів.

Інтернет видання MyHouseIdea відзначило проект Eco Apartament за високу естетичну і функціональну гармонію простору. Витончений ансамбль фактур натурального дерева і тонованого скла, м’яка кольорова палітра наповнюють стриманий інтер’єр просторої трикімнатної квартири теплом і затишком.

Дизайнери інтер’єру об’єднали у відкритий простір вітальню, кухню і лаунж-зону. Яскрава і світла кухня протиставлена стриманій колірній гамі іншого простору. Але саме ця її особливість нівелює побутової аспект, що вкрай важливо в умовах open space.

У цьому функціональному блоці композиційним центром виступає стіна з чорного скла. Завдяки авторському технічному рішенню на ній майже непомітна вбудована побутова техніка. Тоноване скло в обробці контрастує з білими глянсовими фасадами корпусних меблів, привносячи в інтер’єр динаміку.

Спальня та дитяча кімната продовжують настрій вітальні. Стильна і технологічна знахідка – скляні стіни невеликої гардеробної. Простір дитячої кімнати чітко розділений на ігрову та спальну зони за допомогою контрастних, але не яскравих кольорів. Білий керамограніт і сланцева обробка ніш ванної кімнати лаконічно завершують композицію.

Дизайн квартири був дуже копітким: кожна деталь інтер’єру підбиралася відповідно до загальної концепції. У результаті було створене сучасне і затишне житло в серці галасливого Києва.

ПРОЕКТИ.