Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

MyHouseIdea про дизайн-проект

MyHouseIdea про дизайн-проект

Проект Classic на MyHouseIdea: класична симфонія

Сучасний дизайн квартир зовсім не передбачає бездумного втілення в життя дизайнерських та архітектурних новинок. Вищий професійний пілотаж – це створення унікального інтер’єру, в якому б гармонійно поєднувалися елементи різних стильових напрямків і дотримувалися традиції.

Інтернет-видання MyHouseIdea звернуло увагу саме на цей проект дизайн студії. Нове прочитання класичної стилістики в оформленні просторій столичної квартири «Classic» (Київ) виявилося вельми доречним. Оскільки саме в ньому якнайкраще поєднуються респектабельність, предметна розкіш і функціональність.

Квартира у новобудові досить комфортабельна. Простір в ній організовано в функціональні зони. Всі кімнати просторі й світлі, їх симетрія підкреслена великими вікнами. Родзинка проекту – тераса з чудовим видом на місто. Функціональне рішення – розсувний механізм панорамних вікон – дозволяє насолоджуватися цією зоною в будь-яку пору року.

Загальний настрій інтер’єру задає приглушена палітра з білого, бежевого, сірого кольорів. На цьому делікатному тлі особливо виразна фактура натурального мармуру і онікса. Темні кольорові акценти в робочому кабінеті, ванній кімнаті та коридорах, надають витриманості правильній геометрії простору.

Висоту стель, прикрашених гіпсовою ліпниною, підкреслюють урочисті люстри. Натуральний камінь і дерево, багата текстильна обробка – все це створює вишуканий інтер’єр. Його центром і «серцем» виступає камін, навколо якого побудована симетрія вітальні.

У загальну помпезність дизайнери інтер’єру делікатно вписали новітні тренди. Найактуальніші матеріали, останні моделі техніки, сучасні меблі і декор роблять житловий простір універсальним і адаптованим для спокійного життя в самому серці мегаполісу.

дизайн-проекта Classic.