Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Ресторан Bire Bitori

Ресторан Bire Bitori

Заворожуючий ресторан над прірвою в Bire Bitori

Трапляється, що дизайн ресторану може буквально запаморочити голову! В амбітному архітектурному проекті бюро Tall Arquitectos і шеф-кухаря Марії Андреа Пайне – ресторані Bire Bitori, втілена смілива концепція поєднання гастрономічного туризму і екстремальних розваг. На запаморочливій висоті куштувати страви високої кухні й при цьому милуватися на прірву крізь скляну підлогу? Якщо не боїтеся висоти, то чому б і ні!

Концептуально важливим для розробників дизайн-проекту ресторану був пошук оптимальної форми будівлі й актуальних матеріалів для її втілення. Адже місце розташування майбутнього закладу – парк Мідний Каньйон – національне надбання Мексики. За красою він може суперничати з Гранд Каньйоном.

Проста прямокутна форма дворівневої будівлі не буде дисонувати з навколишнім ландшафтом, а бетон в конструкціях і натуральний камінь в елементах обробки зроблять приміщення рукотворним продовженням скелі. Екстремальною родзинкою проекту стане скляна підлога, яка відкриє відвідувачам вид на ущелину. Оглядовий майданчик дозволить милуватися водоспадом Басасеачі.

Екстер’єр та інтер’єр ресторану вирішено в стилістиці мінімалізму та стриманій колірній гаммі. Зал позбавлений рясного і барвистого декору. Тут доречні лише делікатні цитати з національно декоративно-прикладного мистецтва. Мексиканський колорит буде переданий безпосередньо в блюдах кухні та традиційному способі їх приготування на відкритому вогні. Його, до речі, зможуть випробувати самі відвідувачі ресторану.