Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Ціна на дизайн квартири: що її визначає ?

Ціна на дизайн квартири: що її визначає ?

Якісний ремонт квартири або будинку – задоволення аж ніяк не з дешевих. Для багатьох з нас визначальним фактором вибору тих чи інших послуг і матеріалів, є їх вартість і можливість заощадити. Так якою ж має бути адекватна ціна на дизайн квартири?

Чому варто замовити дизайн інтер’єру у дизайн-студії?

Замовити дизайн інтер’єру в Києві сьогодні не складе труднощів. Свої послуги пропонують як відомі бюро, так і дизайнери-фрілансери. Вам вирішувати, кому довірити перетворення власного житла. Однак обираючи студію або дизайнера для співпраці, оцініть вартість їх послуг. Ми лише зауважимо, що краще вибирати не ті послуги, ціна яких значно нижче або набагато вища за середню по столичному ринку, а золоту середину. Підозріло низька вартість розробки проекту може свідчити про відсутність досвіду у дизайнера, а непомірно завищена – не завжди гарантує якість.

Давайте обговоримо, як правильно розставити пріоритети і оптимізувати витрати, аби ваш інтер’єр не втратив головного – своєї індивідуальності. Всупереч думці про те, що замовляти дизайн-проект у дизайн-бюро слід тільки щасливим власникам квартир і будинків великих площ, ми стверджуємо зворотне. Власники квартир у хрущовках нітрохи не менше потребують допомоги професіоналів. Адже майстерне перепланування і унікальні оформлювальні рішення зможуть перетворити і 42 кв.м. на шедевр дизайну.

По суті, замовляючи дизайн-проект, ви отримуєте дуже докладний план ремонтних робіт, що базується на точних розрахунках, обмірюваннях, кресленнях; кілька варіантів планувальних рішень і розміщення меблів; ескізи з оформлення тощо. Як мінімум, ці плани гарантують вам істотну економію часу.

Ціна на дизайн квартири

Середня ціна на дизайн квартири в Києві коливається від 300 грн. до 600 грн. за кв.м. Все частіше бюро надають замовникам можливість вибору наповнення пакета послуг від мінімально необхідного, до найповнішого.

Будь-дизайн-проект – це, перш за все, комплекс технічної документації, який складається з

– обмірного плану, планів перепланування, демонтажу і монтажу;

– планів підлоги і розгортки по стінах;

– схем дверей і комунікацій;

– плану груп освітлення, розташування розеток, меблів і сантехніки;

– специфікацій обладнання.

Обравши найбільш повний дизайн-проект, замовник отримує також послугу 3D візуалізації – приємну, але аж ніяк не найважливішу частину проекту. Дуже затребувана останнім часом послуга комплектації об’єкта і підбору матеріалів обробки, меблів, сантехніки та ін. Ну а щоб інтер’єр в точності відповідав затвердженому проекту профільні фахівці дизайн-студії здійснюють авторський і технічний нагляди. Іншими словами, повністю контролюють увесь хід ремонтних робіт і оформлення інтер’єру.

Наш висновок однозначний – дизайн-проект потрібен. Вкладення в нього ви обов’язково компенсуєте, отримавши той інтер’єр, який і був задуманий.