Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

ZEN – Дизайн-проект гостьового будиночка

ZEN – Дизайн-проект гостьового будиночка

Дизайн-проект заміського будинку

Місцезнаходження: передмістя Києва
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа:


 

Що таке ідеальний відпочинок? Де він можливий: у фешенебельному готелі, в заміському будинку або наметі? Кожен має свою унікальну думка з цього приводу. Однак сьогодні можна говорити про певну тенденцію. Серед жителів столиці все більш популярні невеликі гостьові будиночки в передмістях Києва. Створені за індивідуальними архітектурними проектами, такі будинки − справжній порятунок для тих, хто хоче сховатися від шуму мегаполісу. А їх дизайн − привід для справжньої гордості власників.

У новому дизайн-проект гостьового будиночка ми втілили філософію взаємодії зовнішнього середовища і внутрішнього простору. Зовнішній вигляд будівлі дуже сучасний: плаский дах і лаконічні прямокутні форми. Цим будинок разюче відрізняється від типових заміських резиденцій, що розташовані поруч. Одноповерхова будівля має невелику площу, але при цьому забезпечена всім необхідним для повноцінного відпочинку. Скляний фасад будинку служить лише умовною межею, об’єднуючи інтер’єр і зовнішнє середовище.

Дизайн будинку дуже стриманий і свідомо позбавлений нав’язливих прикрас. Їх з успіхом замінили опорні колони на терасі, обплетені плющем. Замість архітектурних надмірностей перевагу віддано простим формам і рівним лініям. Основні будівельні матеріали: цегла та бетон.

В оформленні екстер’єру будівлі ставка зроблена на природні кольори і матеріали. В обробці використані декоративний тиньк, цегла, натуральне дерево і його імітація. Колористичне рішення продиктовано навколишньою природою: теплі і темні кольори з вкрапленнями кількох відтінків натурального дерева.

На особливу увагу заслуговує велика тераса, яка є органічним продовженням будинку. Завдяки тому, що стіна фасаду являє собою скляні панелі, внутрішній простір будинку зливається із природою. Так досягається мета візуального єдності. Тераса являє собою повноцінну літню кухню-їдальню, оснащену піччю-барбекю і прекрасним гарнітуром. Піч-барбекю, крім основного свого призначення, виконує функцію каміна. Це перетворює терасу на своєрідну вітальню, якій надають елегантність дизайнерські крісла та світильники. За великим обіднім столом у вогнища можна розмістити і галасливу компанію, і коротати літні вечори у родинному колі.