Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Avangard дизайн-проект інтер’єру будинку
Опис
  •  
  •  

Avangard дизайн-проект інтер’єру будинку

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 217 кв.м.


 

Оформлення інтер’єру заміської резиденції чи не найскладніший етап у втіленні мрії про власний будинок. Внутрішні організація і оздоблення будинку − це розповідь клієнта про себе самого, власні звички, смаки й філософію життя.

Дизайн двоповерхового будинку

Цей просторий двоповерховий будинок площею 217 кв.м. призначений для постійного проживання родини з дітьми. Функціональне зонування прилеглої території дозволило розмістити тут всі необхідні приміщення.

Організація простору

На першому поверсі будинку в єдиний простір організовані передпокій, вітальня, кухня, їдальня, камінна зона і сходовий хол. Відкрита тераса сполучається з вітальнею. Для зручності тут же компактно розташовуються і додаткові приміщення: гардеробна, комора та котельня. На першому поверсі розташовані гостьові апартаменти. Характерною особливістю дизайну інтер’єру стали великі панорамні вікна, які наповнюють приміщення світлом і повітрям. Також вікна візуально розширюють простір і дозволяють відчувати єднання з природою. Сучасний мінімалістичний інтер’єр виконано в пастельних тонах, що створює у кімнатах атмосферу затишку.

Простір другого поверху − це повністю рекреаційна зона, що складається з трьох спалень, двох санвузлів, двох гардеробних кімнат і чудової тераси. Атмосфера відпочинку і безтурботності підтримується стриманою кольоровою гамою, м’яким світлом, простими лініями меблів. Усе це забезпечує комфорт і впорядковує простір. Лаконічні декоративні елементи надають інтер’єру завершеності.

Використання у оздобленні різноманітних натуральних матеріалів робить інтер’єр надзвичайно теплим і комфортним.


    Схожі проекти:

    Інші проекти