Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

NATUREHOUSE дизайн інтер’єру будинку
Опис
  •  
  •  

NATUREHOUSE дизайн інтер’єру будинку

Місцезнаходження: м. Вишгород
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 315 кв.м.
Кількість кімнат: 8


Концепція дизайну інтер’єру заміського будинку

Заміська резиденція замовника знаходиться в Київській області в сосновому лісі. Це дуже красиве місце з мальовничою природою. Тому архітектура будинку і дизайн інтер’єру спроектовані таким чином, щоб створити гармонію внутрішньої обстановки зі зовнішнім середовищем.

Передбачені дизайном інтер’єру великі панорамні вікна, наповнюють будинок світлом, забезпечують чудовий вид на ліс, дозволяють об’єднати інтер’єр і природу. Розсувна система віконної групи з’єднує терасу з кухнею, що дозволить насолоджуватися відпочинком, не виходячи з дому.

Планування та інтер’єр дому

Головним приміщенням двоповерхового будинку є простора студія з балконом на другому поверсі. У ній суміщені кухня і вітальня. У центрі студії знаходиться величезна шафа-стелаж з тонованого скла. Між панорамними вікнами облаштований камін оригінальної двобічної конструкції. У вітальні він виконує свою провідну функцію, а на терасі − обладнаний барбекю.

На балкон ведуть оригінальні сходи. Вони немов зависають у повітрі, завдяки тому, що кожна з бетонних сходинок вмонтована в стіну.

З житлових приміщень на першому поверсі знаходяться дві дитячі кімнати. Їх інтер’єр виконаний в приємних нейтральних кольорах. Меблі розташовані таким чином, щоб було зручно вчитися і відпочивати.

Навпроти дитячих спроектований кабінет. У ньому знаходиться велика шафа-стелаж і група кабінетних меблів. Діловий стиль приміщення підкреслюють металеві корпусні меблі та шкіряна оббивка.

На другому поверсі розташовується спальня. У ній є гардероб, санвузол і вихід на терасу. На цій терасі чекає своїх господарів джакузі, яке ніби запрошує розслабитися в теплій вируючої воді, вдихаючи аромат хвойного лісу.

У розробці дизайну заміської резиденції колектив DE зробив ставку на відкритий простір, гру сонячного світла на різноманітних поверхнях. Фактури скла, сланцю і дерева відмінно поєднуються між собою і вносять ефектне різноманіття в дизайн інтер’єру.

У підсумку будинок вийшов затишним і просторим. Зручне планування, якісні натуральна матеріали в обробці дозволять максимально поєднати функціональність сучасного житла та красу навколишньої природи.


    Схожі проекти:

    Інші проекти