38 (068) 888 18 30
TEMPER HOUSE дизайн інтер’єру будинку
Опис
  •  
  •  

TEMPER HOUSE дизайн інтер’єру будинку

Місцезнаходження: Київська обл.
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Житлова площа: 60 кв.м.


 

Дизайн інтер’єру

Скандинавська надійність з ноткою класичної розкоші – це концепція дворівневої прибудови до головного будинку. У новому прочитанні змішалися традиції і новаторство. Дизайн інтер’єру виконаний в світлих тонах. Тут гармонійно суміщені оригінальне крісло в стилі бароко та сучасний лаконічний диван, маленькі сходи з кованими поручнями й ультрамодна побутова техніка.

Стиль і матеріали інтер’єру будинку

Скандинавський стиль передбачає прохолодні відтінки, натуральність у оздобленні поверхонь та лаконічний декор. У цьому проекті застосовано безліч світлих тонів. Провідні матеріали – натуральний текстиль, кування, дерево, скло та кахель. Підлога в житлових приміщеннях – це паркет, а в кухні − кахель. Особливе місце в будинку займають повітряна, ковані сходи. Легкості їм додають білий колір і малюнок з елементами «ар-деко».

Реконструкція простору інтер’єру

Реконструкція будинку полягала в збільшенні площі. Прибудова, що до неї ведуть легкі сходи з основного будинку, стала витонченим рішенням. У вітальні великі панорамні вікна наповнюють приміщення денним світлом і візуально збільшують простір.

Дизайн двоповерхового будинку

Дизайн-проект виконаний в скандинавському стилі. Деякої грайливості йому додають вкраплення класичних елементів: крісло на кручених ніжках, класичні дерев’яні стінові панелі й витончений камін.

Декор інтер’єру

Декор TEMPER HOUSE не перевантажений деталями. Це оригінальні дизайнерські світильники, маленькі кавові столики, парадна люстра у вітальні та грайливі споти в кухні. Диванні подушки, рослини в горщиках, килимки та посуд органічно поєднуються з природним ландшафтом екстер’єру.


    Схожі проекти:

    Інші проекти