Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

4 cезони дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

4 cезони дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Житлова площа: 123,4 кв.м.
Кількість кімнат: 4


Функціональне планування інтер’єру квартири

Головним завданням перепланування квартири було максимальне збільшення її корисної площі. Для реалізації цієї мети ми відмовилися від суцільних стін між кімнатами, замінивши їх легкими скляними конструкціями і текстильними фіранками.

В інтер’єрі та за побажаннями замовника, в квартирі повинні бути всі функціональні зони: кухня, їдальня і вітальня. Але, при цьому, зробити вітальню повноцінною відокремленою зоною відпочинку.

Ми вирішили це завдання, встановивши розсувну скляну перегородку між об’єднаною кухнею-їдальнею і вітальнею. Таким чином, збільшивши функціональність приміщень, а візуальну цілісність простору зберегти.

Аналогічне рішення використано в дизайні спалень. Роль перегородки між дитячою кімнатою і спальнею дорослих виконує розсувні скляні конструкції, доповнені щільною текстильною фіранкою. Гардеробні також відокремлені фіранками, що робить конструкцію органічною частиною простору кімнат.

Дизайн інтер’єру квартири

Колірна гамма квартири – поєднання сірого і коричневого кольорів – була задумана клієнтом спочатку. Нам залишалося лише красиво обіграти цей тандем, зробити його більш глибоким і урізноманітнити. Для цих цілей ми використовували декоративну штукатурку, яка імітує текстуру бетону, в якості основного кольору стін в квартирі.

нЩоб стіни і стелі не виглядали монотонними, їх поділяють на рівні сегменти декоративні чорні смуги. Лінії на стінах кімнат – задають простору суворої симетрії.

Органічною противагою прохолодного і стриманого сірого фону, виступає текстура і теплі кольори натурального дерева. Стінові панелі з натуральної деревини, і що імітують її поверхню, використані в різних варіаціях в дизайні всіх кімнатах.

Натуральна паркетна дошка використана в якості підлогового покриття.

Текстильна обробка м’яких меблів, килимові покриття і фіранки-перегородки доповнюють загальну колірну гамму. І тільки пишні зелені рослини в масивних підлогових горщиках і легких настінних кашпо виступають яскравими акцентами.

М’які та корпусні меблі мають прості геометричні форми і плавні лінії. В інтер’єрі практично відсутній декор. Виняток становлять лише рослинний принт, що прикрашає акцентну стіну в спальні, і панно з геометричним малюнком на стіні у вітальні.

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти