Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Аристократ дизайн інтер’єру 3-х кімнатної квартири
Опис
  •  
  •  

Аристократ дизайн інтер’єру 3-х кімнатної квартири

Місцезнаходження: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Житлова площа: 136 кв.м.
Кількість кімнат: 3


Гармонійний інтер’єр квартири

Гармонійний інтер’єр, заснований на сучасному прочитанні американської класики – така концепція нашого нового дизайн-проекту. Приглушена колірна палітра, натуральні та екологічні матеріали, а також оригінальні елементи декору допомогли створити цілісний інтер’єр квартири.

У результаті функціонального перепланування ми створили ергономічний простір, який задовольняє вимогам кожного члена сім’ї. У квартирі з’явився окремий робочий кабінет і спальня з місткою гардеробною. Вітальня та їдальня складають єдиний простір, відокремлений від кухні розсувною скляною перегородкою.

Сучасний дизайн інтер’єру

Чітко витримана стилістика – сполучна ланка інтер’єру. Мікс сучасності й оригінальної американської класики завжди актуальний. Сучасна техніка вдало інтегрована в загальний ансамбль і залишається непомітною. На кухні вона прихована за фасадами корпусних меблів, елегантно декорованими фільонками.

У дизайні інтер’єру квартири переважає стримана кольорова гама. Глибокий синій колір використаний в якості акценту в обробці м’яких меблів і оформленні однієї зі стін кабінету. В обробці кімнати в використані також натуральний камінь і дерево.

У проекті особливу увагу приділено оформленню скляних поверхонь. Балконні двері та розсувні перегородки із загартованого скла прикрашені венеціанською декоративною розкладкою. Завдяки цьому сонячне світло проникає вглиб кімнат.

Відкритий балкон і кімнати прикрашають живі рослини в масивних горщиках. Вони ж виступають яскравими кольоровими акцентами. В оформленні акцентної стіни в спальні використані шпалери з рослинним принтом. Кімнати прикрашені оригінальними дизайнерськими світильниками і декоративними панно. У цілому інтер’єр вийшов вишуканий, світлий і дуже затишний.


    Схожі проекти:

    Інші проекти