Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Авангард 2 дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

Авангард 2 дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Житлова площа: 166 кв.м.
Кількість кімнат: 5


Як виявилося, аж ніяк не безмежний бюджет визначає продуктивність і якість роботи дизайнера інтер’єру. Є щось більше – позитивний настрій замовників. Обговорення планувальних рішень або узгодження цін, було визначальним у нашій роботі над новим дизайном інтер’єру квартири для дружної сім’ї.

Планування приміщень добре продумані. Кожному члену сім’ї необхідно було забезпечити комфортний особистий простір і оснастити його всім необхідним для відпочинку, роботи та навчання. Так в дворівневій квартирі з’явилося кілька функціональних зон. Перша зона – open space, де вся родина збирається разом, об’єднує в собі вітальню, кухню і їдальню. Друга функціональна зона – це приватні території – спальня господарів, дві дитячі і гостьова кімнати. Для дорослих і дітей передбачені також окремі ванні кімнати. Коридор був трансформований таким чином, щоб в ньому з’явилося місце для господарських приміщень – вбиральні з нішею для пральної машини.

Інтер’єр дворівневої квартири

Спочатку замовники хотіли бачити інтер’єр своєї квартири в стилі лофт. Але в процесі опрацювання дизайну приміщень стилістична концепція змінилася. У підсумку, ми запропонували поєднання мінімалізму і лофт. Господарі квартири підтримали рішення залишити бетонну стелю без обробки і не приховувати електропроводку. Це перетворило дизайн інтер’єру, ставши його своєрідною естетичної родзинкою.

У колірному рішенні використані різні варіації сірого та білого кольорів в комбінації з теплими відтінками і багатою текстурою натурального дерева. Графітовий колір вхідної групи і акцентних стін чітко структурує простір. У дитячих спальнях, навпаки, домінують соковиті і яскраві кольори. В тон колірної гами кожної кімнати підібрано текстильне оформлення.

Прикрашають інтер’єр яскраві панно з абстрактним малюнком насичено зеленого кольору.

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти