Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Black Diamond дизайн інтер’єру 3-х рівневої квартири
Опис
  •  
  •  

Black Diamond дизайн інтер’єру 3-х рівневої квартири

Місцезнаходження: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Кількість кімнат: 5
Загальна площа: 250 м2


 

Концепція дизайн-проекту оформлення інтер’єру 3-х рівневої квартири

Новий творчий рік ми починаємо з презентації одного з найцікавіших дизайн-проектів. Ці просторі апартаменти розташовані на двох останніх поверхах столичної висотки. Перший і другий рівень – власне квартира загальною площею 250 кв.м., третій рівень – простора відкрита тераса. Це вражаюче за масштабом простір ми перетворили в комфортне і красиве житло. Зробити це було складно, оскільки господар апартаментів має власні уявлення про прекрасне і усталені стилістичні переваги. Але в підсумку нам все ж вдалося здивувати замовника.

Площа квартири, складності приміщення (колони, перепади по висоті і рівнем підлоги) припускали складне архітектурно-планувальне рішення. На першому рівні розташовані кухня, гостьовий санвузол, гардеробна і дитяча кімната. Висота стелі дозволила розділити дитячу на два рівня, де кожен квадратний метр максимально функціональний. Кольорове рішення дитячої кардинально відмінне від загальної палітри, чим підкреслюється її яскрава індивідуальність.

На другому рівні знаходяться вітальня і їдальня, яка є емоційним центром цієї зони. Тут розташовані лаунж-зона, спальня господарів з місткою вбиральні, ванною кімнатою і лазнею. Тут же організована закрита тераса. Її високотехнологічної особливістю є унікальний механізм, який дозволяє повністю закривати або відкривати простір в залежності від пори року.

Відкрита тераса з дитячим майданчиком і великою кількістю зелені є третій рівень апартаментів. Таким чином, нам вдалося створити незалежні простору для роботи та відпочинку, які повністю відповідають ритму життя і смаку всіх членів сім’ї.

Глибокі і багаті відтінки гіркого шоколаду, золота і міді в поєднанні з розкішними фактурами текстильної обробки меблів і килимових покриттів буквально обволікають комфортом. Особливості квартири – великі вікна, розсувні система засклення, вантажний ліфт з першого рівня на другий. Для максимального природного освітлення інтер’єру темних тонів вікна оформлені лаконічними римськими шторами.

Розкішні матеріали і самі трендові твори дизайнерського мистецтва, чіпляють увагу і змушують розглядати кожну дрібничку екстер’єру.


    Схожі проекти:

    Інші проекти