Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

CLASSIC дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

CLASSIC дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 256 кв.м.
Кількість кімнат: 6


 

Класичний дизайн інтер’єру квартири

Цей урочистий дизайн-проект − наше справжнє досягнення. Квартира має два поверхи і розташована на 26 і 27 поверхах будинку в самому центрі Києва.

Дизайнерські рішення

Із огляду на побажання клієнта, проект планування квартири передбачав вітальню, кабінет, кухню-студію і дві спальні. Але ми вирішили трохи поліпшити дизайн-проект і запропонували три рішення, які внесли в самодостатній простір функціональні корективи.

По-перше, розділили кімнати відпочинку для дітей та дорослих. Простір для дорослих із окремим входом складається зі спальні, двох гардеробних та ванної кімнати. Простір для дітей – це дві дитячі кімнати та санвузол.

По-друге, виділили окрему функціональну кімнату для прання з вбудованою побутовою технікою.

По-третє – дуже оригінально обладнали терасу площею 20 кв.м. З неї відкривається чудовий вид на центр Києва, а наявність барбекю, туманоутворювача й інших необхідних атрибутів для повноцінної релаксації, забезпечують справжній заміський відпочинок. Оригінальне рішення − панорамні вікна з розсувним механізмом − дають можливість насолоддуватися цією зоною в будь-яку пору року.

Окремо хотілося б відзначити дизайн інтер’єру просторої вітальні, яка набула неймовірної краси. Вітальню розділили на лаунж-зону з каміном і кухню-студію з кухонним островом−барною стійкою. Поруч з вітальнею та виходом на терасу розташований кабінет господаря.

Гіпсова ліпнина на стінах і стелях, масивні дерев’яні меблі, високі стелі, натуральний камінь і дорогі тканини − всі ці атрибути гармонійно поєднуються в сучасному класичному стилі цього інтер’єру. Висоту стелі підкреслює розкішна парадна люстра.

Теплу атмосферу в домі створює вбудований камін, який, також, є серцем будинку. Відчуття стилю, монументальності та надійності надає оздоблення з італійського сірого мармуру.

Елегантність, гармонія і симетричність − це лише незначна частина епітетів, які характеризують класичний дизайн інтер’єру, реалізований в цьому проекті.


    Схожі проекти:

    Інші проекти