Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Diamond Hill дизайн інтер’єру 4-х кімнатної квартири
Опис
  •  
  •  

Diamond Hill дизайн інтер’єру 4-х кімнатної квартири

Місцерозташування: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 195 кв.м.
Кількість кімнат: 4


Наш новий проект − простора та неймовірно красива чотирикімнатна квартира для молодої сім’ї. Цей дизайн інтер’єру в Києві елегантний і розкішний. Разом з тим, в кожній його деталі втілений домашній затишок і тепло.

Концептуальною основою проекту стало зручне планування. Вся площа квартири поділена на кілька функціональних зон. Перша − це вітальня, оформлена за принципом open space. За допомогою цікавих дизайнерських прийомів це приміщення розділене на кухню, їдальню і лаунж-зону. Друга зона − приватна. Дві спальні, дитяча і дві ванні кімнати формують простір для відпочинку. У головній спальні передбачена гардеробна, а в ніші − розташоване елегантне й усамітнене робоче місце. В оновленому передпокої розміщена окрема кімната для прання та гардеробна.

Дизайн квартири виконаний у сучасному стилі, а розкішні класичні елементи прикрашають лаконічно оформлений простір. У колірній палітрі домінують відтінки коричневого, бежевого та білого кольорів. Плавний перехід між теплими і холодними, світлими і темними тонами у вітальні, зонує простір і робить його виразним. Елегантні акценти у вигляді золотих і хромованих деталей світильників і меблів в спальнях, а також обробка ніш у ванних кімнатах, надають інтер’єру шляхетності.

У дизайні квартири використані декоративний тиньк, натуральне дерево і камінь, метал і тоноване скло. У кожній кімнаті кілька груп освітлення: світлодіодне підсвічування, споти і центральні люстри. Елегантні м’які меблі та натуральний текстиль роблять інтер’єр надзвичайно комфортним.

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти