Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

FEW SHADES OF GRAY дизайн квартири
Опис
  •  
  •  

FEW SHADES OF GRAY дизайн квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 50 кв.м.
Кількість кімнат: 2


Дизайн квартири в Києві

За основу дизайну квартири для замовника з Києва ми взяли концепцію гри контрастів. Темні та світлі елементи інтер’єру чергуються, акцентуючи увагу на функціональних зонах.

Перепланування однокімнатної квартири

Планування житла від столичного забудовника складалося з двох приміщень: кухні (15 кв.м.) та спальні (18.5 кв.м.) З огляду невеликі площі кімнат, ми вирішили краще організувати простір і розробили дизайн квартири з урахуванням нових планувальних рішень і вимог замовника. Розширили кухню за рахунок площі спальні та балкона-лоджії, а санвузол − за рахунок передпокою. За допомогою перегородок у спальні спроектували гардероб. Фінішне планування стало таким: кухня-вітальня (22 кв.м.), спальня (12 кв.м.) і гардероб (5 кв.м.).

Функціональність в дизайні квартири

Студія поєднує в собі кухонну і вітальну зони. Вони відокремлені одна від одної барною стійкою. Для візуального розділення простору інтер’єру використані оздоблювальні матеріали: у кухні − керамограніт і сірий декоративний тиньк, у вітальні − паркетна дошка та білий тиньк. Меблі в кухні і передпокої − вбудовані, корпусні, з механізмом tip-on.

Вітальня – це лаунж-зона з кутовим диваном і телевізором. Панель за телевізором зроблена з паркетної дошки.

Дизайн кімнати відпочинку

Облицювання стіни за ліжком зроблене з паркету, який використовували і для підлоги. Узголів’я сучасного та зручного ліжка обшите натуральною шкірою. По обидва боки від ліжка знаходяться підвісні гумові світильники IKEA, а над узголів’ям − картина на грубому полотні. Нанесена на стіну чорно-біла абстракція прикрашає простір. Перегородки гардероба виконані з тонованого скла.

Санвузол викладений керамогранітом. Усю стіну над раковиною займає велике дзеркало. Вертикальна орієнтація елементів оздоблення візуально збільшує висоту стель.

Загальна стилістика дизайну квартири для нашого клієнта з Києва вийшла спокійною і витриманою. Однотонність колірної гами в дизайні інтер’єру компенсується різноманітністю текстур в обробці. Незважаючи на невелику площу, квартира вийшла добре організованою і функціональною.


    Схожі проекти:

    Інші проекти