Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Функціональна легкість дизайн інтер’єру однокімнатної квартири
Опис
  •  
  •  

Функціональна легкість дизайн інтер’єру однокімнатної квартири

Місцезнаходження: м. Київ вул. Петрицького
Стан об’єкта: реалізовано
Загальна площа: 50 кв.м.
Кількість кімнат: 1


Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири

Однокімнатна квартира в ЖК «Відпочинок» в стилі Еко. Загальна площа 50 кв.м.

Клієнт − молода дівчина, замовила у нас дизайн-проект і ремонт квартири. Замовниця захотіла перепланувати однокімнатну квартиру в квартиру-студію з окремою спальнею.

Основні матеріали обробки − це декоративний тиньк, дерево й кахельна плитка. Підлога у квартирі зроблена з дубової паркетної дошки. Стіни потиньковані й пофарбовані. Спроектовані вхідні та міжкімнатні двері Rimadesio. У дизайні інтер’єру ми використовували три кольори: сірий, білий і колір дерева.

Планування кухні-студії

Інтер’єр студії поділений на дві зони: кухню і вітальню. Особливістю дизайну інтер’єру кухонної зони є панелі з тиньку «під бетон» з додаванням фарби, які візуально об’єднують коридор і кухню. Також у кухні знаходиться корпусні меблі з натурального дерева з вбудованою побутовою технікою. Робочу поверхню висвітлюють точкові світильники, люстри і Led-підсвічування.

Вітальня займає місце балкона-лоджії. У ній знаходиться комфортний диван і плазмовий телевізор. Величезні вікна, які займають всю стіну вітальні, наповнюють квартиру сонячним світлом.

Дизайн спальні і гардероба

Дизайн спальні заслуговує на особливу увагу! Третину спальні займає гардероб, відокремлений перегородкою з натурального дерева. Стіни гардероба виконані з мікроцементу. Замість корпусних меблів встановлені окремі дерев’яні полиці. Стіна в спальні, за узголів’ям ліжка, виконана з дерев’яних шпонованих панелей. Світильники Diesel Tool висвітлюють спальне місце і надають можливість насолодитися читанням книги або журналу перед сном. Колірними плямами, які акцентують увагу на спальній зоні, є темний килим і чорно-білий принт, нанесений на полотно.

Дизайн однокімнатної квартири рясніє різноманітними фактурами матеріалів і в поєднанні з теплими тонами інтер’єру створюють затишну атмосферу.


    Схожі проекти:

    Інші проекти