Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Фьюжн дизайн інтер’єру квартири студії
Описание
  •  
  •  

Фьюжн дизайн інтер’єру квартири студії

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: реалізовано
Загальна площа: 120 кв.м.


 

Дизайн інтер’єру квартири-студії

Дизайн інтер’єру квартири-студії від Design Evolution − це практичні рішення, зручна організація простору, гармонійне поєднання матеріалів і колірної гами. Концепція дизайн-проекту квартири для родини з трьох осіб витримана в єдиній стилістиці та поєднує різні матеріали й текстури: дерево, метал, скло та глянсовий декоративний тиньк.

Планування квартири-студії

Планування квартири дуже зручне. Кухню-студію і вітальню об’єднали в єдиний простір і візуально зонували за допомогою підлогового покриття і декількох перегородок. Спальню і дитячу виділи в окремі кімнати. Дизайн інтер’єру квартири виконаний в стриманій манері та заснований на гармонійному поєднанні теплих і холодних тонів. А наявність дерев’яних панелей, натурального каменю, панелей під мармур додають інтер’єру квартири благородства.

Інтер’єр спальні

Спальня для дорослих − це наявність простору для відпочинку, ванної кімнати та гардеробної. Стіна, покрита глянсовим тиньком з абстрактним малюнком, розділяє інтер’єр і приховує містку гардеробну. За ліжком − оригінальна дзеркальна стіна. Сіро-біла колірна гамма додає світла та візуально розширює простір.

Дизайн дитячої кімнати

Спальня для дитини включає зону відпочинку та прихований гардероб. Стіна, що розділяє гардероб і зону відпочинку, виконана з декоративного тиньку. Колірна палітра кімнати витримана в сіро-бежевих тонах.


    Похожие проекты:

    Другие проекты