Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Гніздо пелікана сучасний дизайн інтер’єру
Опис
  •  
  •  

Гніздо пелікана сучасний дизайн інтер’єру

Месторасположение: г. Киев
Состояние: на стадии реализации
Общая площадь: 46 кв. м.
Количество комнат: 1


 

Сучасний дизайн інтер’єру

Для квартири з невеликою площею особливо актуальні різні способи удосконалення простору. У цьому проекті завдання дизайнера полягало в розробці функціонального планування і створенні сучасного дизайну інтер’єру.

Функціональність і перепланування

Запропоноване перепланування просте й логічне. Дверний отвір з передпокою до спальні перенесли ближче до кухні. Після демонтажу стіни вглиб спальні в передпокої з’явилася зручна ніша. У ній було встановлено шафу. Навпроти вікна, за дверима з розсувним механізмом, ми обладнали містку гардеробну.

Після усіх трансформацій в квартирі з’явилася зручна спальня, яка утворила гармонійний ансамбль із гардеробної, лаунж-зони та зони відпочинку. Кухню ми розділили на дві зони. Завдяки цьому простір доповнила зручна та сучасна вітальня.

З огляду на те, що квартира належить любителю сучасного стилю в інтер’єрі, ми запропонували господарю стиль Loft та Industrial. Ці стилі схожі між собою і демонструють відмову від загальноприйнятого та банального. Особливостями дизайну є бетонна стеля з відкритою проводкою, декоративні панелі з паркетної дошки та мікроцементу.

Колірна гама

Палітра представлена у декількох тонах: у спальні переважають відтінки коричневого, в інших приміщеннях − відтінки білого і сірого.

Оригінальна прикраса спальні − панно з деревини, а також натуральний текстиль у оздобленні ліжка. Сучасні світильники, хаотичного розміщені на стелі, надають приміщенню оригінальності.

Характерна риса інтер’єру кухні-студії − це вивірене і логічне розташування меблів, яке дозволяє об’єднати не тільки простір, але й настрій. Великий м’який диван, розташований в кухні-студії, дозволить комфортно усамітнитися за прочитанням книги або переглядом телевізора.

Ексцентричний, сучасний дизайн інтер’єру квартири, планувальні рішення − це те, чим ми приємно здивували клієнта, а головне, перетворили звичайну однокімнатну квартиру в затишне і стильне місце для життя.


    Схожі проекти:

    Інші проекти