Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Графіт дизайн інтер’єру дворівневої квартири
Опис
  •  
  •  

Графіт дизайн інтер’єру дворівневої квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 149 кв.м.


 

Концепція сучасного дизайн-проекту оформлення інтер’єру

Мотив well-being − найактуальніша тенденція в оформленні сучасних інтер’єрів. Її використання продиктовано самим простором квартири. Розташована на останньому поверсі столичної багатоповерхівки, з прекрасними видовими вікнами, вона немов височіє над міською метушнею. Раціональна трансформація житлової площі, якісні та натуральні матеріали, використання оригінальних дизайнерських меблів дозволили створити затишний і теплий інтер’єр.

Організація простору

Основна вимога до організації приміщень − це функціональність, що забезпечує максимальний рівень комфорту кожному члену родини. На першому поверсі ми розмістили: вітальню, кухню, лаунж-зону та санвузол. Другий рівень квартири − це колишній технічний поверх, з безліччю опор. Його трансформація була технічно складною, але нам вдалося організувати прекрасну зону сну і відпочинку. Тут розміщені дитяча кімната, спальні та санвузли. У квартирі передбачені чотири балкони. Два з них ми засклили, один залишили відкритим, а ще один − об’єднали з дитячою кімнатою і збільшили її площу.

Кольори, фактури і декор

Колористика інтер’єру не передбачала яскравості. Безпрограшна комбінація чорного і білого, бежевого і графітового кольорів зробила дизайн динамічним і чітко структурувала простір. Тільки в ванних кімнатах ми розставили яскраві кольорові акценти у вигляді жовтого підсвічування, яке чудово доповнює глянсово-чорний колір стін. Меблева оббивка, віконний текстиль та килимові покриття виконані у відтінках сірого і темно-шоколадного кольорів. Їх розкішні фактури наповнюють простір елегантністю.

В інтер’єрі дуже багато дерева. Його природний малюнок і багатство відтінків доповнюють раціоналізм і прохолоду мінімалістичного стилю теплом і затишком. Поєднання декількох видів декоративного тиньку з дерев’яними панелями створюють прекрасний колірний і фактурний ансамбль оформлення стін.

Декорування вітальні та спалень стримане і регламентоване загальною функціональністю. Чіткі лінії і прямі кути елегантних меблів і світильників, килими з довгим ворсом і декоративні панно складають цілісну композицію.

Система освітлення продумана до дрібниць. Освітлювальні прилади лаконічного дизайну вбудовані в стелю. Але, наприклад, в обідній зоні вітальні люстра виступає самодостатнім декоративним елементом і фокусним центром інтер’єру. У цілому проект вийшов раціональним і функціональним, але не позбавлений гармонії і душевності.


    Схожі проекти:

    Інші проекти