Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

HARD LOFT дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

HARD LOFT дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 87 кв.м.
Кількість кімнат: 3


 

Організація простору квартири в стилі лофт

Дизайн інтер’єру квартири в стилі лофт − це поєднання нового і старого, грубої обробки і м’яких меблів, стилізації іржею і озеленення.

Трикімнатна квартира організована таким чином, що праворуч від входу знаходиться студія і санвузол, зліва − спальня і дитяча.

Дизайн кухні-студії

Студія поєднує в собі кухню та вітальню. У зоні вітальні розташовані шикарні декоративні сходи. Вони виконують функцію настінної полиці й створюють у приміщенні атмосферу «горища». Шкіряний диван під сходами − місце посиденьок із сім’єю або друзями. Навпроти дивану встановлений телевізор і біокамін. У кухонній зоні знаходиться барна стійка, яка складається з двох вертикальних зрізів дерева і бурштинової серцевини. За цією стійкою знаходиться стіна зі штучного моху. Фасади кухонних меблів декоровані штучної іржею.

Дизайн спальні

На окрему увагу заслуговує інтер’єр спальні. За ліжком встановлена дерев’яна рама, обтягнута полотном із зображенням гір. Стіна, стеля, фасади меблів виконані з горизонтальних і вертикальних зрізів дерева.

Дизайн дитячої

Дизайн кімнати для дитини спроектований у стилі лофт з «морськими нотками». Одна стіна виконана з клінкерної цегли бірюзового кольору й прикрашена картою світу з коркового дерева. На стіні біля ліжка розміщені мотузкові сходи. Асоціацію з білим круїзним лайнером створюють меблі зі світлого дерева з фурнітурою зі штучно зістареної міді.

Дизайн ванної кімнати

Оздоблення цього приміщення виконане з натурального сланцю та плитки. Ванна і умивальник розташовані в спеціальних нішах, а душова відокремлена скляною перегородкою.

Стиль лофт в дизайні інтер’єру квартири гармонійно поєднав в собі грубі індустріальні риси з домашнім затишком та теплом.


    Схожі проекти:

    Інші проекти