Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

OBOLON RESIDENCE дизайн інтер’єра квартири
Опис
  •  
  •  

OBOLON RESIDENCE дизайн інтер’єра квартири

Місцезнаходження: Київ

Стан: в процесі реалізації

Загальна площа: 152 м²

Кількість кімнат: 4


Проект 4-кімнатної квартири

Провідна риса сучасного дизайну інтер’єру квартири, розташованої в столичному житловому комплексі Оболонь Residence – це атмосфера затишку й урочистості.

Планування 4-кімнатної квартири дозволило розмістити тут все найнеобхідніше для комфортного життя: простору вітальню з їдальнею, окрему кухню, спальню, дві дитячі кімнати, два санвузли та технічне приміщення.

У цьому проекті ми віддали перевагу чіткому розподілу кімнат замість звичного формату open space. Кухню і вітальню ми не стали перетворювати на єдиний простір, залишивши між кімнатами перегородку зі скляними дверима. У просторій вітальні з’явилося місце для зони їдальні, яку ми розмістили в ніші біля вікна. А функціональну кухню обладнали зручною барною стійкою.

У квартирі передбачено дві вбиральні. Одна, обладнана ванною, межує зі спальнею дорослих. Інша, з душовою кабіною, межує з двома дитячими кімнатами. У передпокої ми організували компактне технічне приміщення для прання і прасування одягу.

Інтер’єр квартири

Особливе місце в інтер’єрі квартири відведено обробці стін і текстильному декору. Ми використовували мінімум декоративних елементів, зробивши акцент на вивіреному балансі кольорів і фактур, який створює дуже гармонійну композицію.

Головне приміщення в квартирі – це вітальня. Прекрасний візуальний ефект створює поєднання відтінків шоколадного, сірого і бежевого кольорів. Атмосферу тепла в кімнаті підтримують вбудований біокамін і м’яке спрямоване світло від стельових світильників. В аналогічній колірній гамі виконана спальня. Візуальна домінанта цієї кімнати – сріблястий колір двоспального ліжка. Певну глибину приміщенню надає глянсово-чорне скло, з якого зроблена стіна  вбудованої шафи.

Наше завдання полягало у створенні комфортного й візуально гармонійного простору. І нам це вдалося.


    Схожі проекти:

    Інші проекти