Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Дипломат хол дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

Дипломат хол дизайн інтер’єру квартири

Місцерозташування: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 300 кв.м.
Кількість кімнат: 4


Витонченість і благородство, розкіш і високий стиль − у своєму новому дизайн-проекті ми спробували реалізувати ці поняття в інтер’єрі. Квартира площею 300 кв.м., розташована в столичній новобудові. Її перетворення − це філігранна робота над монументальним полотном, де не може бути зайвих штрихів, невиправданих колірних рішень, стримана розкіш не повинна переходити в несмак. Здається, нам це вдалося.

Дизайнерські рішення

Спочатку квартира мала цікаве планування: 150 кв.м. власне житлової площі та 140 кв.м. просторої тераси. Але з огляду на побажання клієнта, була проведена масштабна реконструкція, яка лише підкреслила очевидні переваги простору. По-перше, за рахунок частини тераси (110 кв.м.), яку накрили і приєднали до житлового приміщення, площа квартири збільшили до 260 кв.м. На об’єднаному просторі була організована простора вітальня, що об’єднала в собі кухню, їдальню і лаунж-зону. По-друге, 150 кв.м. площі розділили на два самостійні блоки. Перший − спальня з ванною, гардероб і санвузол. Другий − простора вітальня, дитяча кімната, гостьова спальня, гардероб і санвузол. По-третє, було оптимізовано простір тераси (30 кв.м.). Тут встановлено барбекю та організована зелена зона. Чудові панорамні вікна і дах − зроблять її найкомфортнішим і улюбленим місцем відпочинку господарів і гостей будинку.

Без дисонансу нам вдалося поєднати класичні прийоми в оздобленні й декоруванні з новітніми моделями м’яких і корпусних меблів та техніки. Наприклад, колону і майже середньовічної конструкції люстру в їдальні −з ультрасучасною кухнею.

Високі стелі, великі вікна і просторі приміщення спалень дозволили створити ідеально симетричний, стирманий, але при цьому продуманий і комфортний інтер’єр. У оформленні стін, розташуванні меблів та освітлювальних приладів чітко дотриманий баланс красивого і функціонального.

Загальна колірна гамма інтер’єру чорно-біла, яка інкрустована теплими відтінками натурального дерева. Цікавим дизайнерським рішенням стала організація зеленої зони з живими рослинами на одній зі стін спальні, оформленої дзеркальними панелями.

Функціональний шик наповнює інтер’єр: дороге текстильне оформлення вікон і м’яких меблів, натуральне дерево та камінь, ексклюзивне килимове покриття і багато іншого. Тут важлива кожна деталь і зворотній бік, оскільки саме їх вишуканість і становить справжню розкіш.


    Схожі проекти:

    Інші проекти