Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Smart дизайн-проект квартири
Опис
  •  
  •  

Smart дизайн-проект квартири

Місцезнаходження: Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Кількість кімнат: 2


 

Дизайн-проект двокімнатної квартири для молодої сім’ї створювався під девізом «Мінімалізм і порядок». Перед нами постало цікаве завдання: на невеликій площі організувати максимально комфортний, практичний і затишний простір.

Робота над перетворенням житла почалася з перепланування. Простір був розділений на кілька функціональних зон. Кухню, їдальню і вітальню ми об’єднали в просторій студії. Площу спальні збільшили за рахунок балкона. Це дозволило організувати оригінальну лаунж-зону, яка з часом перетвориться на ігрову. Частину передпокою і коридору трансформували у містку гардеробну. Тут також облаштували пральню з нішею для техніки.

Інтер’єр оформлений в стилістиці мінімалізму. Ставка в ньому зроблена на цілісність простору. Кожне приміщення витримане в традиційній для скандинавського дизайну кольоровій гамі: світлі стіни і темна підлога. Різні відтінки коричневого та графітового кольорів роблять інтер’єр більш динамічним і структурованим. Наприклад, крейдяна стіна й тоноване скло гардеробної візуально окреслюють межі функціональних зон у кухні-студії. Особливу увагу приділено симетрії простору. На світлій поверхні стін у різних варіаціях повторюються вертикальні та горизонтальні темні акценти. Наприклад, глянцево чорні двері та шафи на кухні, текстиль на вікнах і ніші у ванній.

Дизайн кімнат дуже стриманий. Прості форми м’яких та корпусних меблів, лаконічні світильники і непомітний декор. Головна родзинка інтер’єру – якісні матеріали та ідеально збалансована колірна гамма.

 

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти