Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

SUNNY APARTMENT дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

SUNNY APARTMENT дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 49 кв.м.
Кількість кімнат: 2


 

Ексклюзивний дизайн інтер’єру

Двокімнатна квартира із загальною площею 49 кв.м.

Замовник вирішив освіжити зовнішній вигляд свого житла і замовив у нас дизайн-проект з подальшим ремонтом частини житла: кухні-студії, передпокою і ванної кімнати.

Кухня-студія була в квартирі спочатку, тому, ми змінили тільки форму приміщення ванної кімнати та перенесли двері, щоб встановити бойлер і велику ванну. Вінтажні елементи в дизайні додали приміщенню ексклюзивності.

Стиль і декор

Стиль дизайну інтер’єру − сучасний з ексклюзивними вінтажними меблями. В обробці використана велика кількість дерева і декоративного тиньку «під бетон».

Із огляду на те, що серія будинку «чешка», залізобетонні перекриття укріплені додатковими ребрами жорсткості у вигляді балок на стелі і біля вікна. Аби приховати балки, стелю зробили з дерев’яних ламелей та опущеного гіпсотектурного коробу.

Особливістю вітальні є шпоновані панелі з Led-підсвічуванням. Комплект ексклюзивних меблів від компанії B&B Italia, штучно зістарена консоль і аксесуари створюють гармонійний ансамбль і надають вітальні особливого шарму.

Меблі в кухні − корпусні, вбудовані. Для того щоб приховати газову і водопровідні труби, був виконаний гіпсотектурний короб зі спеціальними ревізійними люками.

Елегантне поєднання вінтажного і сучасного, створюють ексклюзивний дизайн інтер’єру цієї невеликої квартири, де кожен предмет має свою власну історію.


    Схожі проекти:

    Інші проекти