Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

WOODLAND дизайн інтер’єру квартири
Опис
  •  
  •  

WOODLAND дизайн інтер’єру квартири

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 44 кв.м.
Кількість кімнат: 1


Креативний дизайн інтер’єру однокімнатної квартири

Однокімнатна квартира-студія з вільним плануванням у класичному стилі та креативними рішеннями. Площа квартири невелика й становить 44 кв.м. Аби збільшити житловий простір, ми вирішили зробити перепланування. Із окремого коридору, кухні та балкона зробили одне велике приміщення, поділене на функціональні зони.

Колірна гама

Кольори, використані в дизайні квартири − сірий, коричневий, бежевий та їх відтінки. Темні, однотонні поверхні створюють затишну атмосферу. Стримана палітра інтер’єру гармонійно поєднується з різноманітністю фактур.

Фактури і матеріали

Саме відмінність фактури тканин і оздоблювальних матеріалів вносять різноманітність в обстановку.

Дерево − відмінний матеріал, адже він має низьку теплопровідність, високу звуконепроникність і, безперечно, екологічно чистий. Натуральне дерево, яке використано для меблів і обробки підлоги, робить інтер’єр ще більш теплим.

Креативне декорування

Деяку еклектику вносять в класичний стиль сучасні предмети. Креативним і завершеним роблять інтер’єр залізні люстри, поп-арт картини, грифельні дошки.

Креативний дизайн інтер’єру квартири з його радикальними планувальними рішеннями, різноманітністю декору, витриманою колірною гамою, вийшов не просто функціональним, але й цілком затишним. Це найкраще уособлення домашнього комфорту.


    Схожі проекти:

    Інші проекти