Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

CHIEF`S OFFICE дизайн інтер’єру офісу
Опис
  •  
  •  

CHIEF`S OFFICE дизайн інтер’єру офісу

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 100,7 кв.м.


 

Дизайн інтер’єру офісу

Реорганізація, ребрендінг для компанії − це потужне оновлення і безліч нових ідей. Усі зміни в ході цих процесів, починаючи від логотипу компанії і закінчуючи редизайном інтер’єру офісу, взаємопов’язані.

Такі трансформації відбулися і у нашого клієнта − великої міжнародної компанії, офіс якої знаходиться в Києві. Однією з таких змін стало оновлення інтер’єру офісу та ключових зон його робочого простору. Головна концепція дизайну інтер’єру − це стильний, сучасний і європейський офіс.

Ми з великим інтересом і задоволенням працювали над цим дизайн-проектом. Використовували такі стилі як модерн, мінімалізм, сучасний і навіть лофт. Але все це відбувалося із чітким дотриманням загальної концепції оформлення всіх офісів Компанії. Проект складався з кабінету генерального директора, поверху нарадчих кімнат, двох кафе і кафетеріїв у різних корпусах. Загальна площа всіх приміщень майже 1000 кв.м.

Концепція дизайну інтер’єру кабінету керівника

Робочий простір генерального директора розділений на три зони: кабінет, нарадчу кімнату і приймальню. Простір реалізований у стилі мінімалізму − стримано та без натяку на розкіш. Лаунж-зона обладнана стильними меблями. Приміщення оснащене сучасними мультимедійними девайсами. Раціонально розташовані місця під книги. Цей дизайн інтер’єру кабінету − не тільки комфортне робоче місце, але й зона для відпочинку і прийому гостей.


    Схожі проекти:

    Інші проекти