Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

MEETING ROOMS дизайн інтер’єру переговорних
Опис
  •  
  •  

MEETING ROOMS дизайн інтер’єру переговорних

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 417,7 кв.м.


 

Дизайн переговорних кімнат в офісі

Сучасний і суто європейський офіс у Києві має загальну площу 1000 кв.м. Замовник проекту − велика міжнародна компанія. Для клієнта важливо було перерахувати країни, де розташовані офіси організації, зробивши на цьому акцент в дизайні інтер’єрів. Переговорні кімнати в Києві оформили в різних стилях. Комфортний клімат для переговорів − це затишна, приваблива обстановка. Зручні меблі, яскраві акценти елементів декору і різноманітність фактур − родзинки наших проектів. Поверх з переговорними кімнатами в різних етнічних стилях, приємно дивує. Дизайн кожної зони − неповторний і унікальний. У процесі переговорів можна безпосередньо оцінити зручність ультрамодних меблів і комфортної обстановки інтер’єрів.

Концепція інтер’єру

Один з яскравих варіантів у розробці дизайн-проекту – переговорна кімната «Амстердам». Стилізована арка у вигляді моста прекрасно передає атмосферу неординарності міста. Цей декоративний елемент переносить нас з Києва до столиці Нідерландів. Старовинна архітектура ожила в новому прочитанні голландського пейзажу. Підвісні крісла з сітки схожі на знамениті тюльпани, глибокі крісла «з вухами» і круглі столики − передають колорит амстердамських кафе. Стеля оформлена білими колами, що імітують кола на воді каналів міста. Пригадуються китайські ліхтарики і велосипеди на вулицях старовинного кварталу Амстердама. В інтер’єрі переговорних кімнат переважають сірі й червоні кольори.

На стінах кожної кімнати присутнє зображення панорами міст-партнерів, що увиразнені підсвічуванням. Трафарети контурів міст Європи, найвідоміших архітектурних споруд − легко впізнавані, а колірна палітра − відповідає країні-моделі. Легкі відтінки і м’які фактури дозволяють створити сприятливу, доброзичливу атмосферу для продуктивних нарад.


    Схожі проекти:

    Інші проекти