Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Офіс building evolution дизайн інтер’єру
Опис
  •  
  •  

Офіс building evolution дизайн інтер’єру

Місцезнаходження: м Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 210 кв.м.


 

Інтер’єр офісу компанії

Новий офіс компанії Building Evolution відкриває свої двері.

Приміщення офісу (200 кв.м.) організовано в open space. Відкритий простір дозволяє Усім відділам взаємодіяти між собою і проводити обговорення поточних проектів.

Дизайн інтер’єру кожного відділу має унікальне оформлення і наповнений різноманітним декором. Стилістика відділів офісу перегукується, акцентуючи увагу на особливих дизайнерських прийомах.

Планування інтер’єру офісу

Біля входу в офіс відвідувачів зустрічає reception з мармуровою стійкою і шкіряними меблями лаконічного дизайну. Стіна за стійкою облицьована кам’яними плитами з вирізаним об’ємним логотипом. На сусідній бетонній стіні − величезний штрих-код «made in Ukraine».

Для проведення зустрічей в офісі передбачена відокремлена скляною стіною нарадча кімната. Meeting room прикрашають мармурові панелі й барельєф синього кольору. Стіл для нарад виконаний в агресивній стилістиці лофт − бетонна основа прикрашена логотипом компанії й доповнена оригінальною стільницею з темного скла. Стіл оточений витонченими стільцями, а стеля прикрашена дизайнерськими світильниками у вигляді прожекторів.

Логістика оформлена в класичних чорно-білих тонах. Чорний кабінет розділений широкою білою смугою, залучаючи меблі і стелю до єдиного кольорового ансамблю. Освітлюють приміщення стильні чорні світильники. Стриманий інтер’єр підкреслює суто чоловічий дизайн простору.

Технічний відділ витриманий в глянсово-білому кольорі й дещо нагадує операційну. Акцент інтер’єру чорна ніша на білому тлі стіни й оригінальний слоган: «Якість створюється у чистоті».

Адміністративно-фінансовий відділ облицьований графітово-сірими панелями в класичному стилі з фільонками. Обставлений витонченими меблями і прикрашений сферичними світильниками. Кілька фікусів з кулястими кронами додають фарб у по-англійськи стриманий інтер’єр.

Комерційний відділ знаходиться в центрі подій. Легкі стелажі та непомітні меблі, що розчиняються в інтер’єрі, врівноважені великим шкіряним диваном. На тлі світлих цегляних стін і стельових комунікацій світильники в індустріальному стилі мають вигляд чорної графіки.

Проектний відділ позначений фотошпалерами, що покриті сіткою Рабіца. Створений ефект 3D, веде погляд вглиб зеленого лісу. Стіл продовжує тему природи − натуральна крайка зрізу дерева очищена від кори, але зберегла первісну брутальність. У створеному кліматі для роботи дизайнери будуть з натхненням втілювати свої нові ідеї.

Кімнати санвузла декорувалися з гумором. Кабінки мають вигляд коробок з кришками. В останню з них заглядає схематичний чоловічок, намальований білою крейдою на стіні.. Двері кабінок прикрашені декоративним різьбленням по дереву в кращих традиціях Версаля. Банкетка в стилі Людовика ХV – дуже оригінальна прикраса Уся композиція на тлі темної, брутальної стіни висвітлюється парадною люстрою, ванільними світильниками та вуличним ліхтарем.

У реалізації проекту використовувалися кілька стилістичних напрямків і безліч технічних моментів, покликаних втілити в життя ідеї нашої творчої родини.


    Схожі проекти:

    Інші проекти