Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

boulangerie дизайн інтер’єр пекарні
Опис
  •  
  •  

boulangerie дизайн інтер’єр пекарні

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: реалізовано


 

Невелика кафе-пекарня європейського типу

Неможливо собі уявити будь-яке європейське місто без затишних пекарень-булочних і кафе-кондитерських. У новому дизайн-проекті нам випала нагода відтворити в Києві острівець традиційної французької «boulangerie».

Організація простору пекарні повністю відповідає стандартам маленьких європейських пекарень. Зовнішнє і внутрішнє оздоблення об’єднані чіткими геометричними формами скління. Торговельний зал з великою вітриною і виробнича зона розділені скляною перегородкою. Цікава особливість інтер’єру − масивна підвісна полиця уздовж всього приміщення. У ній розміщене додаткове освітлення і сховані деякі комунікації.

Гранично стримана чорно-біла кольорова гамма розбавлена декількома штрихами теплого натурального дерева. Монохромний візерунок і різкий контраст плитки на підлозі створює динамічний фон. Сучасний дизайн світильників доповнює загальний образ.

Може скластися враження, що дизайн-проект дещо простий, але створити цю простоту також складно, як і вражаючий інтер’єр. Наше головне завдання полягало в тому, щоб в невеликому приміщенні організувати атмосферу чистоти і затишку з мінімумом декоративних прикрас.


    Схожі проекти:

    Інші проекти