Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Пекарня # 1 дизайн інтер’єру пекарні
Опис
  •  
  •  

Пекарня # 1 дизайн інтер’єру пекарні

Місцезнаходження: Рівне
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Площа: 60 кв.м.


 

Дизайн кав’ярні-пекарні

У динамічному сегменті HoReCa дизайн інтер’єру громадських просторів набуває все більш важливого значення. Популярність того чи іншого закладу серед вимогливих ​​клієнтів багато в чому залежить саме від гармонійного поєднання дизайну і кухні. Команда Design Evolution успішно реалізовує проекти комерційних інтер’єрів, пропонуючи оригінальні рішення, засновані на високих вимогах замовника.

Дизайн-проект пекарні

В європейських пекарнях, кондитерських і кав’ярнях абсолютно особлива атмосфера. Невеличкі й затишні заклади, ультрамодні або з багаторічною історією, – справжні пам’ятки та обов’язкові атрибути як маленьких міст, так і галасливих мегаполісів. Ця чудова традиція – поєднувати виробництво і продаж свіжої випічки з ароматною кавою, органічно прижилася і в Україні.

Розробляючи дизайн-проект кав’ярні-пекарні «Пекарня # 1», ми не прагнули створити революційне інтер’єрне рішення і свідомо уникали яскравих прийомів оформлення. У смисловому центрі проекту – мистецтво і багаторічні європейські традиції приготування свіжої випічки, подачі та споживання кави.

Дизайн інтер’єру кав’ярні-пекарні

Створена за зразком затишних австрійських пекарень, «Пекарня # 1» не позбавлена ​​духу сучасного Києва. Функціональні зони приміщення розмежовані колірним оформленням. Зону каси і стіну з полицями для викладення товару ми оформили в шоколадних відтінках. Глибокий темний колір, грамотний світловий дизайн і велика кількість натурального дерева в обробці зони центральної вітрини, допомагають презентувати покупцям апетитну випічку найкращим чином.

Сучасний погляд на філософію роботи закладу в форматі Fine Dinning знайшов своє відображення в оформленні обідньої зали. Досить простора зона виконана в стриманій колірній палітрі, а великі вікна наповнюють простір світлом. Ми залишили відкритою систему вентиляції, а на стелі розмістили світильники лаконічного дизайну, тим самим підкресливши її висоту.

Для закладу, які дотримуються концепції Quick & Casual, не властива велика кількість декору. Смисловим центром інтер’єру і головною його окрасою виступає портрет Юрія Франца Кульчицького – українського купця і дипломата XVII століття. Згідно з популярною легендою, саме він навчив Європу пити каву.

 

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти