Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Столовка дизайн інтер’єру ресторану
Опис
  •  
  •  

Столовка дизайн інтер’єру ресторану

Місцезнаходження: м. Київ
Стан об’єкта: на стадії реалізації
Загальна площа: 325,6 кв.м.


Дизайн інтер’єру ресторану

Дизайн інтер’єру ресторану − це частина одного великого проекту на 1000 кв.м. для компанії − флагмана українського ринку в сфері зв’язку та масових комунікацій. Головна концепція − дотримання загальної стилістики проекту, акцент на сучасність інтер’єру.

Дизайн ресторану великої компанії

Дизайн ресторану оформлений в сучасному стилі. У ресторані передбачений простір як для великих компаній, наприклад відділу, так і для індивідуального відвідування і усамітнення під час прийому їжі. Також в ресторані розташований снек-бар для тих, хто бажає перекусити в іншому місці. Головні особливості дизайну інтер’єру ресторану − яскрава колірна гама, габаритні написи на стінах і статуя дівчини, яка привертає увагу і розширює рамки простору.

Неподалік ресторану розмістився невеликий кафетерій − місце, де можна не просто випити чашечку смачної кави, а й провести неформальні переговори з партнером. Дизайн інтер’єру кафетерію передбачає оснащення модульними меблями, які ергономічно заповнюють простір. Колірна гамма у відтінках блакитного і зеленого. Акцент − покрита лаком бетонна стіна, на якій під склом нанесена карта світу з офісною мережею компанії. А при виході з кафетерію, у коридорі, стіни оформлені в нестандартній комбінації фотошпалер і сітки Рабіца, що створює ефект присутності і особливий настрій.


    Схожі проекти:

    Інші проекти