Студия дизайна интерьера Design Evolution

38 (068) 888 18 30

Устрична moss дизайн інтер’єру кафе
Опис
  •  
  •  

Устрична moss дизайн інтер’єру кафе

Місцезнаходження: м Київ
Стан об’єкта об’єкт зданий в 2016 році.
Загальна площа: 23 кв. м.


 

Із задоволенням презентуємо реалізацію нашого проекту − сучасний дизайн інтер’єру кафе-устричної MOSS, в якому ми виклали власний нетривіальний погляд на формат закладу високої кухні

В інтер’єрі невеликого кафе, з вишуканою кухнею і багатою винною картою, ми створили атмосферу витонченості та камерності. Невелику площу приміщення ми намагалися використовувати по максимуму. Простір обіднього залу з барною стійкою організований таким чином, щоб відвідувачі не відчували себе не зручно. Високі стелі та великі вікна наповнюють приміщення світлом.

Дизайн кафе позбавлений пафосу. В обробці використані тільки високоякісні матеріали та авторські прийоми декорування. Наприклад, одну зі стін у приміщенні дизайнери інтер’єру прикрасили стабілізованим натуральним мохом, а при обробці фасаду використали унікальну технологію натуральної іржі. Різьблені поверхні натуральних дубових стільниць, м’який відсвіт ексклюзивних світильників і незвичайний колір дизайнерських крісел доповнюють загальну композицію.

Фактури, поверхні, колір і світло, простір устричної − це гра асоціацій і вражень. Прибережні скелі, стрункі кипариси і безмежне море, устриці з келихом вина в кафе на набережній. Все це об’єднав в собі лаконічний і одночасно витончений дизайн інтер’єру MOSS.

 


    Схожі проекти:

    Інші проекти